Karolina & JacekPozytywna, zwariowana miłość !

Kocham Zimę, co prawda mogłaby w tym roku być bardziej śnieżna, ale nam się udało załapać na nieco białego klimatu, dodatkowo w Orlicko Bystrzyckim górskim klimacie.
Jedno z moich marzeń, które się spełniają to śluby zimowe, może nieco mroźne ale gorące emocjami
Piękne zaślubiny odbyły się w naszym parafialnym kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Kudowie, żywiołowe wesele do białego rana gościł Pensjonat pod Dębem w Wójtowicach, a na plener zabrałem młodych w okolice Lasówki niedaleko Zieleńca.

Zaczęliśmy od przygotowań.

Zimowy wystrój

Kościół św. Katarzyny jest mi dobrze znany, ale tym razem wyglądał na prawdę pięknie. Choinki oraz wspaniała ślubna zimowa dekoracja. Biały dywan, świece, szyszki oraz gałązki świerka wspaniale oddawały klimat zimowej scenerii za oknem.

 

W tym pięknym kościele brakowało tylko ich...

I ślubuje Ci...

Wesele w pensjonacie pod Dębemw Wójtowicach

Bajkowe miejsce na wesele. Świetnie zorganizowane. Jedzenie pyszne. Muzyka mistrzowska. Czego chcieć więcej? No jednak na weselu naistotniejsi są goście, bez nich nie ma zabawy. A więc na tym weselu goście spisali się na medal, zabawa trwała do białego rana. Wszyscy świetnie się bawili, a Para Młoda była rozchwytywana. Wszystko zagrało, a ja to sfotografowałem, więc wszyscy długo bedą mogli wspominać ten piękny dzień. Na początek tradycyjne przywitanie Pary Młodej chlebem i solą. Później toast, pierwszy taniec, tort i tańce, a tych nie było końca.

Zimowy plener w Lasówce