Kim jesteśmy?

Cześć! Jesteśmy Asia i Maciej. Tworzymy Stolovefoto.

A oto nasza rodzinka czyli my, dwie córcie Antosia i Oliwia oraz najwierniejszy przyjaciel Ciapek. Dlaczego zaczynamy od rodziny? To nasz świat, ponieważ dzięki temu wszystko ma sens i chce się chcieć. W dodatku tak się złożyło, że rodzina, to główne hasło nie tylko naszego życia, ale też pracy fotograficznej.

Fotografia Ślubna - Rodzina
Fotografia Ślubna - Rodzina
Co robimy?

Zaraz po ukończeniu szkoł fotograficznych we Wrocławiu, a już w trakcie studiów na WSF w Jeleniej Górze postanowiłliśmy o swojej fotograficznej ścieżce. I powiemy Wam, że trochę się kręciliśmy w kólko, z jednej strony kochaliśmy sztuke z drugiej czas było zacząć zarabaić. I przyszedł jakiś przełom. Zaczęło się od ślubu w bliskiej rodzinie i tak trwa już ponad 15 lat. Mieliśmy wiedzę zdobytą u znakomitych wykładowców, mialiśmy ogromny zapał i pasje, do tego doszło doświadczenie. Te wszystkie lata pozwoliły nam wypracować własny styl i doprowadziło nas do Stolovefoto. Kochamy ujęcia naturalne, przy spokojnym oświetleniu, pełne kolorów oraz uczuć. To właśnie staramy się przekazać podczas realizacji.

stolovefoto
stolovefoto
stolovefoto
Jak to robimy?

Dużą część naszej pracy zajmują śluby, ale fotografuje także inne wydarzenia rodzinne, realizuje sesje indywidualne, dziecięce. Fotografujemy wszystko to gdzie można znaleźć uczucia i emocje, ale nie tylko drugą częścią naszej pracy jest Creative-Content. Przy pracy jestemy wyrozumiali, bo sami wiemy co przechodzimy przy każdej własnej sesji. Wiemy doskonale, że takie zdjęcia są stresujące i trudne, a odpowiedni fotograf to podstawa. Dlatego już od pierwszej chwili staramy się, aby atmosfera między nami była naturalna, lekka i przyjazna. Oczywiście zdajemy sobie doskonale sprawę, że tworzymy dla Was pamiątkę na lata, zapisujemy niepowtarzalną historię Waszego życia dlatego zawsze swoja prace wykonujemy bardzo starannie i profesjonalnie. Zapraszamy Was do Stolovefoto.

stolovefoto

Zapraszamy do kontaktu