Przedstawiam Wam moją rodzinę. Żona Joanna, dwie córcie Antosia i Oliwia, najwierniejszy przyjaciel Ciapek oraz ja – Maciej. Dlaczego zaczynam od rodziny? Mój świat to te dziewczyny (i pies) Dzięki nim wszystko ma sens i chce się chcieć. W dodatku tak się złożyło, że rodzina, to główne hasło nie tylko mojego życia, ale też pracy fotograficznej, dlatego jest to dla mnie tak ważne.

Fotografia Ślubna - Rodzina
Fotografia Ślubna - Rodzina

Zaraz po ukończeniu szkoły fotograficznej we Wrocławiu, a już w trakcie studiów na WSF w Jeleniej Górze postanowiłem o swojej fotograficznej ścieżce. I powiem Wam, że do tamtej pory były to podróże, reporterka otaczającego świata, krajobrazy. Ale, trafił się mi i mojej żonie nie lada cud, moja starsza córcia i fotografia rodzinna sama naturalnie do mnie przyszła. Zaczęło się od ślubu mojego brata i tak trwa już ponad 10 lat. Miałem wiedzę zdobytą u znakomitych wykładowców, miałem ogromny zapał i pasje , do tego doszło doświadczenie. Te lata pozwoliły mi wypracować swój charakterystyczny styl. Kocham ujęcia naturalne, przy spokojnym oświetleniu, pełne kolorów oraz uczuć. To właśnie staram się przekazać podczas realizacji.

Fotografia Ślubna - Rodzina
Fotografia Ślubna - Rodzina
Fotografia Ślubna - Rodzina

Największą część mojej pracy zajmują śluby, ale fotografuje także inne wydarzenia rodzinne, realizuje sesje indywidualne, dziecięce. Fotografuje wszystko to gdzie mogę znaleźć uczucia i emocje. Przy pracy jestem wyrozumiały, bo sam wiem co przechodzę to przy każdej własnej sesji. Wiem doskonale, że takie zdjęcia są stresujące i trudne, a odpowiedni fotograf to podstawa. Dlatego już od pierwszej chwili staram się, aby atmosfera między nami była naturalna, lekka i przyjazna. Oczywiście zdaje sobie doskonale sprawę, że tworze dla Was pamiątkę na lata, zapisuje niepowtarzalną historię Waszego życia dlatego zawsze swoja prace wykonuje bardzo starannie i profesjonalnie.

PS Tą sesje zrobiliśmy sobie sami, własnymi rodzinnymi siłami

Fotografia Ślubna - Rodzina