Pierwsze i podstawowe, zjedźcie śniadanie i ruszamy ...

9:00

Zazwyczaj wszystko zaczyna się od malowania i układania włosów

11:00

Ubiera się przystojny ON

11:03

Ten jeden raz kiedy kobieta jest zdecydowana co na siebie włoży

12:00

W karuzeli wydarzeń zawsze znajdzie się chwila na kilka detali

13:00

W oczekiwaniu na młodego

13:45

Czas ucieka, a emocji coraz więcej

14:00

Chwila relaksu jak najbardziej wskazana - w końcu zaraz zmieni się całe życie

15:00

Świadomi praw i obowiązków (...)

15:30

Gdy ślubowanie odbywa się w kościele nie może zabraknąć - wejścia w wielkim stylu

16:00

I ślubuję Ci Miłość, Wierność i Uczciwość Małżeńską

16:15

z Kościoła wychodzą jako MĄŻ i ŻONA

16:30

A wszyscy życzą im by żyli długo i szczęsliwie...

17:00

Tradycyjne przywitanie

17:15

Sto lat ! Sto lat !

17:30

Pierwszy wspólny małżeński taniec

18:00

Same słodkości

DO NOCY

EMOCJE

PO ZMROKU

ŚWIATŁOCZULI

do rana

zabawa

w każdej chwili

zapraszam do

Fotograf na ślub poszukiwany?? Dobrze trafiliście!

To jakie robimy zdjęcia z reportażu możecie zobaczyć powyżej, bezsprzecznie jest to, że innych zdjęć niż te, które możecie tu oglądać nie otrzymacie od nas, ale chciałbyśmy to jeszcze ubrać w słowa, żeby wszystko było przejrzyste.

Wybieracie sale, kościół, kwiaty i torta, ale prawdopodobnie fotograf na ślub jest też jednym z pierwszych wyborów  jeśli chodzi o organizacje tego wyjątkowego dnia. U nas możliwości jest wiele w rezultacie zawsze ofertę ustalamy indywidualnie, ponieważ dokładnie wiemy, że każda z Par ma inne wymagania. Pamiętajcie fotograf na ślub to ważny wybór według nas najważniejszy, ale my mamy troche inne patrzenie na świat 🙂

Jeśli chodzi zaś o typowy dzień ślubny to wygląda on mniej wiecej tak…

Ale po kolei...

Prawdopodobnie spotykamy się na przygotowaniach. Opcjonalnie u fryzjera, kosmetyczki, choć przyznamy nie uważamy, żeby te zdjęcia miały jakąś wyjątkową moc, co innego, gdy te czynności odbywają się w domu. Ze względu na specyficzną atmosferę Dom Młodej i Młodego wg nas koniecznie trzeba sfotografować, dlatego często namawiamy na to nalegamy.

Rodzinne relacje, normalność, miejsce, wspomnienia, stresik, troche chaosu i nieuniknione nerwy, czyli  tony emocji, które warto zachować na długo.

Ubieranie, świadkowie, nabliższa rodzinna, zwierzaki domowe, „pierwsze spojrzenie”, błogosławieństwo jeśli takie jest, to sprawy, których niemożna pominąć. Podczas gdy Wy jesteście w najważniejszych rodzinnych relacjach, my mamy piękne kadry, wtedy tworzą się ponadczasowe fotografie.

Później znaczenie słów fotograf na ślub, przybiera właściwe znaczenie, bo wreszcie czas na ślubowanie. Jest! Najważniejszy moment tego dnia! Często Pary pytają, gdzie Ty byłeś?? w rezultacie później są w szoku, że zdjęcia ze ślubowania są i to z takich momentów, których niepamiętają, bądź wogóle nie widzieli.

I o to nam chodzi!

I o to nam chodzi, o to bardzo dbamy w ciągu całego tego dnia. Prawdopodobnie czasem się zdziwicie, że nas nie ma, po czym okaże się, że jednak będziemy, tylko damy Wam przestrzeń na bycie tylko ze sobą.

Tak, moi drodzy to jest sedno i sens naszej pracy. Dać Wam to co przez stres, podekscytownie, ale też skupienie na sobie Was omija…Być jak najmniej widocznym i przeszkadzającym, a przy tym zapewnić Wam wspomnienia na lata.

Na co zwracamy szczególną uwagę?

Wszelkie momenty i momenciki, łzy, śmiech,zabawne histroie, szczególiki i niuanse, a tekże podniosłe chwile i miłość to wszystko staram się zawrzeć jako Wasz fotograf na ślub.

Hej wesele!

Docieramy na salę i poprzez powitanie, toast, pierwszy taniec, torta i wszelkie atrakcje w rezultacie docieramy do zabawy. Mało siedzimy, krążymy między stolikami, wychodzimy by polatać dronem, wchodzimy w sam środek zabaw, ale przede wszystkim szukamy sposobności by uchwycić emocje i miłość.

Już kończąć...

Fotografią zajmujemy się całe dorosłe życie. Wiele ślubów za nami. Dobrze wiemy, że fotograf na ślub musi być wszechstronny, niegdyś myśleliśmy, że to prosta sprawa, dziś podchodzimy do swojego zadania bardzo poważnie. Staramy się być jak najlepszymi w swoim fachu. Nie zaskoczy nas najciemniejszy kościół, ani fajerwerki, ani niespodziewane sytuacje.

Zawsze mam awaryny aparat. Zawsze staramy się być Wam pomocni i rozładowywać napięcie towarzyszące temu dniowi.

Pamiętajcie w dniu ślubu to fotograf jest najbliżej Was i to on tworzy wspomnienia na lata.

Stolovefoto – fotograf na ślub – KONTAKT

Jeśli szukacie także filmowa z czystym sercm polecam PSstudio