Oferta fotografii ślubnej na sezon 2023

Przygotowując ofertę fotografii ślubnej przenalizowałem swoją 15 letnią karierę. Dobrałem wszystko tak, aby stworzyć niezapomnianą pamiątkę. Setki sfotografowanych ślubów oraz plenerów. A już napewno tysiące oddanych zdjęć pokazało mi co przyrzekająca sobie para młoda chce mieć jako pamiątkę.

Oczywiście oferta fotografii ślubnej wciąż ewoluuje. Zarówno przez pojawianie się nowych trendów w branży ślubnej, ale również w stylu samej fotografii. Aktualna oferta fotografii ślubnej różni się totalnie od tej, którą miałem choćby 5 lat temu. A już napewno od tej w roku 2008, kiedy sfotografowałem pierwszy ślub.

Żeby dobrze zrozumieć to co dla Was przygotowałem, podzieliłem ofertę fotografii ślubnej na 3 części. Po pierwsze to moja usługa, czyli fotoreportaż dnia ślubu i wesela oraz plenerowa sesja poślubna. Kolejna część to fizyczne oraz wirtualne produkty, które ode mnie otrzymujecie tj. albumy, galeria w chmurze, odbitki. I ostatnia, choć nie najmniej ważna czyli usługi i produkty dodatkowe, które jeśli tak uważacie możecie dobrać, aby pamiątka była idealna. Choć uważam, że to co sam wymyśliłem tworząc ofertę fotografii ślubnej jest już perełką.

Podstawowa oferta fotografii ślubnej

Poniższa oferta jest ogólną propozycją, każdy ślub jest inny, a zakres usług może być modyfikowany.

Fotoreportaż

(10 – 12 h fotografowania)
Przygotowania, Ceremonia, Wesele do zakończenia oczepin (maks. do 0:30)

Fotografie

Wszystkie udane zdjęcia w pełnej rozdzielczości po podstawowej korekcji (min. 500, zazwyczaj ponad 1000).

Fotoalbum

Piękny, wykończony aksamitnym materiałem, album o wymiarach 25×25 cm zawierający wybrane zdjęcia.

Sesja plenerowa

W dniu ślubu (ok. 60 min. w pobliżu sali weselnej)

Galeria internetowa

Galeria zabezpieczona hasłem

Zainteresowani ofertą? Zapraszam do jej pobrania

Sesja narzeczeńska

Taka sesja polega na stworzeniu wyjątkowej pamiątki z okresu narzeczeństwa. Daje nam możliwość na lepsze wzajemnie poznanie się, a Wam dodatkowo sprawdzenie mnie jako fotografa i oswojenie z obiektywem. Takie zdjęcia możecie użyć np. na magnesy w ramach prezentu i podziękowań dla gości lub w zaproszeniach.

Kontakt

Reportaż

Najważniejsze momenty ślubnego dnia. Często Pary pytają, gdzie Ty byłeś?? a później są w szoku, że zdjęcia ze ślubowania są i to z takich momentów, których nie pamiętają, bądź wogóle nie widzieli. Tak, moi drodzy to jest sedno i sens mojej pracy. Dać wam to co przez stres, podekscytownie, ale też skupienie na sobie Was omija … Być jak najmniej widocznym i przeszkadzającym, a przy tym zapewnić Wam wspomnienia na lata.

Reportaż

Sesja ślubna

Rozwiązanie sprawdzające się od wielu lat. Podczas takiej sesji mamy dla siebie dużo więcej czasu, możemy pojechać w wybrane wcześniej miejsca oraz spokojnie i bez presji wesela skupić się na pięknych ujęciach. (4 godziny)

Sesja ślubna

Fotoalbum


Piękny Fotoalbum 25/25 cm z opcją domówienia kopii dla rodziców lub świadków.

Fotografie


Wyselekcjonowane zdjęcia ze ślubu w pełnej rozdzielczości po podstawowej korekcji
(co najmniej 500)

Galeria Internetowa


Zdjęcia w formie chmury sieciowej, do pobrania oraz wysłania gościom weselnym.

Dodatkowo:

Fotoalbumy


Podstawowy format albumu można powiększyć do formatu 30/30 cm, a na jego podstawie mogę przygotować dodatkowe wersje dla rodziców lub świadków. Jest to świetny prezent oraz przyjemna możliwość pochwalenia się wspaniałymi zdjęciami.

Complete Fotoalbum


To połączenie idealne. Dostajecie ode mnie pendrive wraz z fotoalbumem, które umieszczone są we wspaniałym zaprojektowanym specjalnie dla Was pudełku komponującym się w przepiękną całość. Taka pamiątka robi niesamowite wrażenie.

Pendrivey


Zdjęcia z całego wydarzenia, specjalnie na Wasze życzenie oddaję na pendrivie w bardzo estetycznym etui. Jest to wygodna forma przechowywania zdjęć poza komputerem i w przypadku braku połączenia z internetem doskonała alternatywa do pochwalenia się Wami w gronie rodziny lub przyjaciół.

Jeśli masz pytania to zapraszam do