Ślub we Wrocławiu - sesja w Lubiążu

Ślub we Wrocławiu – sesja w Lubiążu

Co to był za ślub… Ola i Rafał to fantastyczna para, z którą praca dała mi wiele satysfakcji. Przede wszystkim dlatego że sesję zrobiliśmy w bardzo sentymentalnym dla mnie miejscu w Lubiążu.

To trzeci ślub w tej rodzinie. Mam szczęście do fotografowania rodzeństwa. Zawsze to duża nobilitacja, bo skoro biorą mnie znów to znaczy, że moja praca jest doceniana.

Ślub i wesele  miało miejsce pod koniec lata we Wrocławiu. Najpierw klasycznie przygotowania, więc byłem w domu u Młodego, gdzie atmosfera była dość gorąca. Później odwiedziłem z aparatem dom Panny Młodej i troszkę po podglądałem.

Ślubowanie odbyło się w pięknym Kościele pw Maksymiliana Marii Kolbego, a później już tylko hulanki i swawole. Tańców nie było końca….

Na sesję tak jak już wspominałem udaliśmy się do opactwa cysterskiego w Lubiążu. Bardzo fotograficzne miejsce i fotogeniczna para, więc zabawiliśmy tam dość długo. Zdjęć wyszło od groma 🙂

 

 

Domi jako Panna Młoda przepiękna, naturalna i spokojna. Kuba elegancki i stanowczy. Wszystko na najwyższym poziomie i w bardzo naturalnym stylu boho.

Ślubowanie w USC było bardzo eleganckie i podniosłe. Pogoda troche spłatała nam figla, ale tylko na chwilę.

Póżniej wesele w pięknym Hotelu Sękowski z najlepszym Dj w okolicy

Sesje zrobiliśmy w naturalnym dla Młodych środowisku czyli w Górach Stołowych. W tych okolicach robiliśmy też sesję narzeczenską, więc kontynuowaliśmy tradycję.

Ślub  – Wrocław

Wesele – Hotel Sleep

Jeśli i Wy chcecie mieć ponadczasowe fotografie dostsowane do stylu Waszego wesela to zapraszamy do kontaktu .

Inne realizacje  możecie zobaczyć w wpisach na blogu