Ślub w Bielawie - sesja przełęcz Walim

Ślub w Bielawie – wesele Cicha Woda – sesja przełęcz Walim

Kamila i Mariusz to para, którą poznaliśmy na innym weselu, ponieważ zadziałała tu tak zwana reklama szeptana 🙂 W tej rodzinie zresztą zrobiliśmy już kilka ślubów i to jest chyba największe wyrówżnienie. A wracanie na kolejne uroczystości w tej samej rodzinie jest wyjątkowo fajne, bo w zasadzie czujesz się uz jak w swoje rodzinie. 

Kamila i Mariusz to tak otwarci ludzie, że już od pierwszej minuty było swobodnie i zabawnie. Mariusz zaczarwał nas swoją pasją historyczno-militarną, ale nie zapomnieliśmy o najważniejszym  i troche focenia też było. A późnie była flaszeczka z sąsiadami, poniewaz nie dalo się inaczej 🙂

Zaskoczył nas Kościół, bo z zewnątrz wydał nam się blokiem mieszkalnym…w środku natomiast coś zupełnie wyjątkowego – jasno! A to jest na prawdę zaskoczenie, ponieważ zwykle jest ciemnica. Wspaniałe wyjscie z kościoła pod baldachimem z róż.

Na wesele jechaliśmy serpentynami, ale było warto… Cicha Woda to absolutnie magiczne miejsce. Zielona okolica, świetna organizacja, pyszne jedzonko. Wspaniałe roztańczone wesele z wieloma rodzinnymi niespodziankami. Super!

Udało nam się również uciec na szybką sesje w okolice, a ponieważ okolica była piękna udaliśmy się na przełęcz Walimską.

Sportowe auto i serpentyny, na których niegdyś odbywały się rady do tego zachód słońca, więc nie mogło być inaczej niż bosko! Łąki, natura i oni. Wyszło super.

Ślub – Bielawa 

Wesele  – Lasocin Cicha Woda 

Jeśli i Wy chcecie mieć ponadczasowe fotografie dostsowane do stylu Waszego wesela to zapraszamy do kontaktu .

Inne realizacje  możecie zobaczyć w wpisach na blogu