Ślub w Polanicy - wesele Dworek Galosa - sesja Góre Stołowe

Ślub w Polanicy – wesele Dworek Galosa – sesja Góre Stołowe

Każdy ślub wygląda podobnie, ale każdy jest wyjątkowy. Według nas każdy ślub ma swoje wyjątkowe słowo i naszym zdaniem ślub Dominiki i Gracjana można okresić silnym słowem RODZINA. Więzi rodzinne były odczuwane tego dnia bardzo mocno, więc tym bardziej był to bardzo wyątkowy moment.

Drugim słowem tego dnia była organizacja, więc nie było ani jednego momentu niepewności. Dominika zaplanowała wszystko od szczegółu do ogółu i to sprawiło, że nie było wiecej nerów niż to konieczne 🙂 

Było cudownie. Dużo emocji przy przygotowaniach. Wspaniała i bardzo rodzinna uroczstość w pięknym kościele. Roztańczony ślub w Dworku Galosa. Parkiet aż płonął, więc wydawało by się, że nie będzie czasu na nic innego. Okazało się jednak, że zdąrzyliśmy zrobić krótką sesje w trakcie ślubu. Były też zimne ognie i fajerwerki. Była płonąca świnka i biesiada w domku góralskim.

Oj działo się działo, więc i zdjęć zrobiliśmy co nie miara. Tym bardziej, że fotografowaliśmy we dwoje, co daje dużo więcej możliwości . 

Po tym ślubie nie mamy żadnych wątpliwości, że ślub da się samemu zaplanować tak jak robi to wedinng planer. Choć wiemy, że nie każdy ma taką moc organizacyjną jak Dominika. Domi szacunek!

Ślub – Polanica Zdrój – Sokołówka 

Wesele  – Stronie Śląskie Dworek Galosa

Jeśli i Wy chcecie mieć ponadczasowe fotografie dostsowane do stylu Waszego wesela to zapraszamy do kontaktu .

Inne realizacje  możecie zobaczyć w wpisach na blogu