Ślub Stronie Śląskie - Górska Dolina

Włoski temperament na Polskim ślubie, z takimi wariatami to możliwe.

Są takie śluby których się nie zapomina. Ślub Agnieszki i Przemka nie był naszym pierwszym, ale z różnych względów pozostanie na długo w naszej pamięci. To był dzień pełen emocji, wzruszeń i włoskiego temperamentu.

Branża ślubna rozwija się w ogromnym tempie więc z roku na rok zaskakuje nas nowościami. Pary mają coraz to większy wachlarz możliwości oraz usługodawców do wyboru. Są jeszcze pragnienia Młodych z rodzaju nie do spełnienia, ale później okazuje się, że znajduje się Para dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Trochę tak czuliśmy się na weselu Agi i Przemka, ponieważ dla nich nie było marzeń nie do spełnienia. Na ich ślubie było wszystko czego chcieli, więc było magicznie. To naprawdę ważne by mieć poczucie, że ten jeden wyjątkowy dzień jest taki jaki chcieliście.

Aga błyszczała! Wszystko dopięte na ostatni guziczek. Dużo emocji i wzruszeń, a przy tym w jakimś niespotykanym spokoju organizacyjnym.

Polsko – włoskie klimaty w stylu glamour, tak jednym zdaniem określilibyśmy ten dzień, który nawet nam kilkukrotnie wycisnął łzy. W Kościele był wspaniały robiący ogromne wrażenie chór. Na sali prosseco bar i przepiękny słodki stół. Były włoskie sery i szynki obok polskich tradycyjnych przysmaków. Muzyka na żywo i dużo, dużo dobrej zabawy. Na plener wybraliśmy się do polanickiego parku oraz do Domu Krawca w Kłodzku.

Ślub – Krosnowice

Wesele  – Stronie Śląskie Górska Dolina

Jeśli i Wy chcecie mieć ponadczasowe fotografie dostsowane do stylu Waszego wesela to zapraszamy do kontaktu .

Inne realizacje  możecie zobaczyć we wpisach na blogu