Sesja ślubna w Górach Stołowych

Rewelacyjna sesja ślubna w moich ukochanych Górach Stołowych dla Justyny i Pawła

Jedną z Par, dla której miałem okazję fotografować w tym roku byli Justyna i Paweł. Rewelacyjna światłoczuła Para aż z MAZUR! Justyna i Paweł postanowili, że swoją sesję ślubną chcą mieć właśnie w Górach Stołowych, przejechali całą Polskę by na pamiątkę swojego ślubu oglądać zdjęcia z sudeckich piaskowców.

Na fotografa wybrali mnie.

Jestem pasjonatem Stołowych od dzieciństwa, pamiętam jak jako kilkulatek przemierzałem z rodziną wszelkie możliwe pobliskie szlaki. PNGS znam praktycznie jak własną kieszeń. Dzięki temu, że moja mama była wieloletnim pracownikiem Parku wiele czasu spędzałem właśnie wsród naszych gór, jest to dla mnie bardzo naturalne. Jak do tej pory leśne i górskie szlaki naszej okolicy to moje ulubione miejsca. Wielkie, więc było zdziwienie Justyny i Pawła, gdy zabrałem ich w ramach naszej sesji w kilka pięknych i mniej popularnych miejsc. Zobaczyli Góry Stołowe z trochę innej perspektywy oraz otrzymali fotografie, które jak sądzę, na długo pozostaną w ich pamięci.

Jeśli i Wy chcecie mieć fotografie w przepięknych górskich okolicznościach oczywiście zapraszam, a inne sesje z gór możecie zobaczyć w innych wpisach na blogu