Dominika  & KubaMłodość, miłość i sesja dla pary w prezencie

Wiecie … znacie kogoś od dziecka, a tu nagle staje przed Twoim obiektywem i już wiesz, że trafiło Ci się jak ślepej kurze ziarno … Aparat pokochał ich od pierwszego zdjęcia, a wszystko to było bardzo naturalne, spontaniczne i spokojne.
Czasami sesja idzie dobrze. Dogadujemy się, znamy swoje oczekiwania i możliwości, jesteśmy przygotowani. Takiej lekkości w pracy dawno nie czułem. Fajnie było to przeżyć, a teraz oglądać. Miejsce również zagrało. Zabrałem Młodych na szlak po czeskiej stronie. Suchy Dul i Kamienne Grzyby. Moje klimaty, ale też ich. Dlatego nie wachałem się – wyszło świetnie.

Zachód słońca

To wymarzony czas na fotografowanie, ale wiecie co? Oni wogóle nie zwracali uwagi ani na zachód ani na mnie. To miejsce to rewelacyjne połączenie pięknych łąk, lasów, gór … Sesja dla pary była prezentem Dominiki dla Kuby i jest to napewno prezent, którego nie odstawi się do kąta i nigdy się nie znudzi … efekty zostaną na całe życie.

A na koniec trafiliśmy na starą chatę, obok której była huśtawka ...

Bajkowe miejsce. Naprawdę bajkowe. Piękna, klimatyczna chata na wzgórzu z widokiem na zachód słońca i Karkonosze. Pięknie. W dodatku nie wiadomo skąd na drzewie wisi huśtawka …
Sesje dla par czy małżeństw to na prawdę dobry pomysł. Macie chwile tylko dla siebie, ja stoję z boku i tylko patrzę, a z tego podglądania biorą się fotografie z prawdziwmi uczuciami …
Nie wymuszone pozy na kolorowym tle czy ustawiane i kreowane spacery po parku …
Przyroda, Wy i tylko i aż tyle. A co do miejsca sesji … Znam ich naprawdę mnóstwo!

A z sesji zrobiliśmy taki oto piękny fotolbum